HAVA DURUMU
-1°C / 15°C
Az Bulutlu
ANKET
Evet
  AK PARTİ 6. OLAĞAN KONGRE06-10-2017

  AK PARTİ 6. OLAĞAN KONGRESİNDE KONUŞAN BAŞKANIMIZ DAVUT KARADAVUT :
  6. OLAĞAN KONGREMİZE HOŞGELDİNİZ DİYEREK BU KONGREMİZİN İLÇEMİZE, ÜLKEMİZE, HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM.
  SÖZLERİME BAŞLARKEN KENDİSİYLE UYUM İÇİNDE ÇALIŞTIĞIM İLÇE BAŞKANIMIZ ŞABETTİN AKSOY VE YÖNETİMİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM. YİNE AK PARTİMİZİN KURULDUĞU GÜNDEN BU GÜNE KADAR GÖREV YAPAN İLÇE BAŞKANLARIMIZA VE YÖNETİMİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM.
  Partimizin hizmet anlayışıyla,CUMHURBAŞKANIMIZ VE BAŞBAKANIMIZIN VERMİŞ OLDUĞU DİSİPLİN VE ÖZGÜVENLE MAHALLE TEMSİLCİLERİNDEN, BELDE BAŞKANLARINA, İLÇE BAŞKANINDAN BELEDİYE BAŞKANINA KADAR TAM BİR UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞARAK, ADALETİN VE KALKINMANIN ESAS OLDUĞU, MİLLETE HİZMETTEN BAŞKA HİÇ BİR DÜŞÜNCE VE AMAÇ TAŞIMADAN GÖREV YAPTIĞIMIZ, İLÇEMİZ HER GEÇEN GÜN GELİŞEREK DEĞİŞMEKTEDİR.
  GÖREVE GELDİĞİM 8 BUÇUK YIL İÇERİSİNDE SAYIN BAŞBAKAN YARDIMCIMIZ,VEKİLLERİMİZ VE SİZLERİN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİRMİŞ OLDUĞUMUZ HİZMETLE VE YAPACAĞIMIZ PROJELER HAKKINDA SİZLERİ BİLGİLENDİRMEK İSTİYORUM.
  İLÇEMİZİN DİĞER İL VE İLÇELERLE BAĞLANTISINI SAĞLAMAK AMACIYLA YAPMIŞ OLDUĞUMUZ ŞEHİRLER ARASI OTOBÜS TERMİNALİNİ HALKIN HİZMETİNE SUNDUK.
  VASFIBEY MAHALLEMİZDE BELEDİYE SOSYAL TESİSLERİNİVE MESİRE ALANINI HİZMETE AÇTIK.
  BELEDİYEMİZ TARAFINDAN ARSASI TAHSİS EDİLEREK SENTETİK ÇİM SAHAMIZI HİZMETE AÇTIK.
  İLÇEMİZE BÖLGEMİZE HİZMET VEREN CANLI HAYVAN PAZARINI STANDARTLARA UYGUN BİR ŞEKİLDE YAPARAK HİZMETE AÇTIK.
  DÜĞÜN SALONUMUZU HALKIN HİZMETİNE SUNDUK.
  HAYVANCILIĞIN EKONOMİK GELİRİNİ ARTIRMAK İÇİN BELEDİYEMİZE AİT OLAN 1.000 M2 ARSANI VE SOSYAL BİNASINI SÜT BİRLİĞİNE TAHSİS EDİLEREK SÜT TOPLAMA MERKEZİNİN FAALİYETE GEÇMESİNE KATKI SAĞLADIK.
  İLÇEMİZ İÇERİSİNDEKİ CUMHURİYET BULVARININ ALT YAPISINI VE YAĞMUR SUYU LOGARLARI TAMAMLANARAK 2 KİLOMETRLİK KISMINI SICAK ASFALT YAPTIK.
  İÇERİSİNDE KÜLTÜR VE TOPLANTI SALONU, KAFETERYA, DÜĞÜN SALONU, FİTNIS SALONU,ŞEHİR HAMAMI VE TİCARİ ALANDAN OLUŞAN BELEDİYE HİZMET VE KÜLTÜR BİNASINI 2014 YILI SONUNDA HALKIMIZIN HİZMETİNE SUNDUK.
  GÖREVDEKİ İKİNCİ DÖNEMİMDE İSE;
  İLÇEMİZE SONRADAN MAHALLE OLAN; ÜÇAĞAÇ,VASFIBEY,GÜMÜŞDİĞİN,YANKI,YAKACIK MAHALLELERİMİZDE SU ŞEBEKE HATTI YENİLENMİŞ OLUP, KANALİZASYON VE ALT YAPI ÇALIŞMALARI TAMAMLANMIŞTIR.BU MAHALLELERİMİZDE KİLİT-PARKE ÇALIŞMALARIMIZ %70 BİTMİŞ OLUP 2018 ORTALARINDA TAMAMEN BİTEREK MAHALLE SAKİNLERİNİN HİZMETİNE SUNULACAKTIR.
  GELECEĞİMİZİN TEMİNATI OLAN GENÇLERİMİZİN ZİHİNSEL VE BEDENSEL GELİŞİMİNE DESTEK OLMAK AMACIYLA İÇERİSİNDE KÜTÜPHANE, SPOR SALONU VE DERSLİK BULUNAN GENÇLİK MERKEZİNİ HİZMETE AÇTIK.
  KAMULAŞTIRILMASI BELEDİYEMİZ TARAFINDAN YAPILAN DERE ISLAHI ÇALIŞMASI BÜYÜK ORANLA BİTMİŞ OLUP BU ÇALIŞMA NETİCESİNDE BİR ÇOK TESİSİ BÜNYESİNDE BARINDIRAN BÜYÜK PARK VE MESİRE ALANI OLUŞTURMAK İÇİN ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.
  KADINLARIMIZI SOSYAL HAYATTA DAHA AKTİF DURUMA GETİRMEK İÇİN İÇERİSİNDE ÇOCUK OYUN SALONU, BAYAN KUAFÖRÜ, DERSLİKLER VE BAYANLARA AİT FİTNIS SALONU VE KAFETERYASI BULUNAN BİR AİLE YAŞAM MERKEZİNİ HİZMETE SUNDUK.
  AİLE VE ÇOCUK PARKI VE YİNE İLK ETABINI BİTİRMİŞ OLDUĞUMUZ YÜRÜYÜŞ PARKURUNU 2015 YILI İTİBARİYLE HİZMETE SUNDUK.
  BU BÖLGENİN HAKİM BİR KONUMUNA YAPTIĞIMIZ VE İNŞAATI TAMAMLANAN 15 TEMMUZ ŞEHİTLER SEYİR KULESİNİ HALKIMIZIN HİZMETİNE AÇILACAKTIR.
  YİNE BU KOMPLEKSİN İÇERİSİNDE YER ALAN KÜLTÜR EVİ VE DÜĞÜN SALONUMUZU BU YILIN SONUNDA HİZMETE SUNACAĞIZ.
  YİNE BELEDİYEMİZ ÖNCÜLÜĞÜNDE,İÇERİSİNDE KUR AN KURSU,500 KİŞİLİK TOPLANTI SALONU VE 47 DÜKKAN BULUNAN MERKEZ CAMİ İNŞAATININ 2011 YILINDA TEMELİ ATILMIŞ OLUP 2017 KURBAN BAYRAMI NAMAZI İLE İBADETE AÇILMIŞTIR. BURADAKİ DÜKKANLARIN KAMULAŞTIRMA BEDELİ OLAN 700 BİN TL BELEDİYEMİZ TARAFINDAN ÖDENMİŞTİR.ÇEVRE DÜZENLEMESİNİ BELEDİYEMİZ EN GÜZEL ŞEKİLDE YAPMIŞTIR.
  ÜLKEMİZİN ÖRNEK PROJELERİNDEN OLAN İLÇEMİZİN TARIM VE EKONOMİSİNE BÜYÜK KATKI SAĞLAYAN KABALI MEYVE BAHÇESİ PROJESİ 2011 YILINDA İLK FİDAN DİKİMİYLE BAŞLAMIŞ OLUP 2017 İTİBARİYLE TAM KAPASİTE ÜRETİME GEÇMİŞTİR.
  2016’da TEMELİ ATILAN BAHÇECİK BARAJININ FAALİYETE GEÇMESİYLE BİRLİKTE 80 BİN DÖNÜM TARIM ARAZİSİNİ SULAYACAK,ÜRÜN .ÇEŞİTLİLİĞİ ARTACAK VE İLÇE EKONOMİSİNE BÜYÜK KATKI SAĞLAYACAKTIR.
  BU YIL İÇERİSİNDE KADIŞEHRİ-ÇİĞDEMLİ- SORGUN YOLU, ZİLE-KADIŞEHRİ YOLU YATIRIM PROGRAMINA ALINMIŞ, İHALESİ YAPILACAK OLUP EN KISA ZAMANDA HİZMETE GEÇECEKTİR.BU YOLUN TAMAMLANMASIYLA BİRLİKTE İLÇEMİZ ULAŞIM YÖNÜNDEN BÜYÜK BİR RAHATA KAVUŞACAKTIR. 
  AYRICA İLÇEMİZE KAPALI SPOR SALONU VE YENİ KAYMAKAMLIK HİZMET BİNASI YAPILMASIYLA HİZMET KONUSUNDAKİ SIKINTILAR GİDERİLECEKTİR.
  BU HİZMETLERİN İLÇEMİZE KAZANDIRILMASINDA BÜYÜK EMEK VE KATKILARI OLAN, KENDİSİYLE HER ZAMAN İFTİHAR ETTİĞİMİZ, BAŞBAKAN YARDIMCIMIZ SN. BEKİR BEY BAŞTA OLMAK ÜZERE ÇOK DEĞERLİ MİLLETVEKİLLERİMİZE İLÇEM VE ŞAHSIM ADINA ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM.
  BUGÜN YAPTIĞIMIZ 6. OLAĞAN İLÇE KONGRESİ SEÇİMİNDE YENİDEN ŞEÇİLECEK OLAN İLÇE BAŞKANIMIZ ŞABETTİN AKSOY VE YÖNETİMİNE HAYIRLI OLMASINI DİLİYOR HERKESİ SAYGIYLA SELAMLIYORUM.
  DUYURULAR
  PİYASALAR
  İMKB
  104595 TL
  ALTIN
  229,231 TL
  DOLAR
  5,4631 TL
  EURO
  6,1893 TL
  İSTATİSTİKLER
  Aktif Kullanıcı2 Kişi
  Bugün Gelen22 Kişi
  Toplam Hit781209 Kişi