HAVA DURUMU
-5°C / 7°C
Parçalı Bulutlu
ANKET
Evet
  İLÇEMİZDE 29 EKİM COŞKUSU29-10-2016

     İlçemizde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın 93. Yılı coşkuyla kutlandı.
   Belediye Konferans Salonumuzda gerçekleştirilen törene Kaymakamımız Sn. Arif GÜL, Belediye Başkanımız Sn. Davut KARADAVUT, İlçe İdare Amirleri, Öğretmenlerimiz, Öğrencilerimiz ve Vatandaşlarımız katıldı.
  YENİ İŞ MAKİNEMİZ İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN28-10-2016

      Belediyemiz araç filosuna bir yeni İş Makinesi daha ekledi.
    Sıfır alınan lastik tekerlekli yükleyici, kazıcı ve kırıcı aparatlı iş makinesi iş hacmimizi dahada kolaylaştıracak. Belediyemizin yoğun çalışmalarını hızlandırmak için alınması kararlaştırılan iş makinemiz belediyemize teslim edildi. 
      Belediye başkanımız Sn. Davut KARADAVUT yaptığı açıklamada; "Kadışehri Belediyesi olarak araç parkımıza yeni bir iş makinesi almayı kararlaştırmıştık. Bugünde bu aracımızı İlçemize getirterek teslim aldık. İnşallah bu aracımız kazasız belasız bir şekilde İlçemize hizmet edecektir. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren araç filomuzu son model makinelerle yeniliyor ve aynı zamanda güçlendiriyoruz."dedi.
  YENİ STADIMIZDA SONA YAKLAŞILDI24-10-2016

      Yeni Stadımızın taşınması ve daha modern hale getirilmesinde sona yaklaşıldı. 
  Gençlerimizin sportif faaliyetlerini yapabilecekleri yeni stadımızın tamamlanmasında sona gelindi. Daha verimli ve ulaşılabilir olması için Okullar Bölgesine taşıdığımız Stadımızı en kısa sürede Gençlerimizle buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz.
      Stadımızın İlçemize ve Genlerimize hayırlı olmasını dileriz.
  DUYURULAR
  PİYASALAR
  İMKB
  99835 TL
  ALTIN
  239,938 TL
  DOLAR
  5,7445 TL
  EURO
  6,4830 TL
  İSTATİSTİKLER
  Aktif Kullanıcı19 Kişi
  Bugün Gelen64 Kişi
  Toplam Hit785353 Kişi