HAVA DURUMU
-5°C / 7°C
Parçalı Bulutlu
ANKET
Evet
  VALİMİZDEN İLÇEMİZE ZİYARET03-10-2016

     Yozgat Valisi Sn. Kemal YURTNAÇ İlçemizi ziyaret etti.
  Vali Kemal YURTNAÇ, Kadışehri İlçe ve Köyler Yatırım İzleme ve Değerlendirme Toplantısı için İlçemize ziyarette bulundu.
  İlçe ve Köylerde yaşanılan sıkıntıları ve bunlara ilişkin çözümleri konuşmak kamu kaynaklarını daha hızlı ve etkin kullanmak, bürokratik engelleri kaldırmaya yönelik planlanan değerlendirme toplantısı yapıldı.
  Belediye Konferans Salonunda yapılan toplantıya; Vali Kemal YURTNAÇ, Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih KARACABEY, İlçe Kaymakamı Arif GÜL, Belediye Başkanımız Davut KARADAVUT, Halıköy Belediye Başkanı Zeki ŞİMŞEK, Siyasi Parti İlçe Başkanları,İl Genel Meclis Üyeleri, İl ve İlçe Mülki ve İdari Amirleri ve Muhtarlar katıldı.

  İLÇEMİZDE GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI19-09-2016

     Gaziler günü münasebetiyle İlçemizde Belediye Başkanımız Sn. Davut KARADAVUT`un katılımıyla Gazilerimizi anma programı düzenlendi.
  BAŞBAKANLIK MÜSTEŞARIMIZ VE VALİMİZDEN İLÇEMİZE ZİYARET17-09-2016

    Başbakanlık Müsteşarı Sn. Dr. Fuat OKTAY ve Yozgat Valisi Sn. Kemal YURTNAÇ İlçemizi ziyaret etti
      Belediye Başkanımız Sn. Davut KARADAVUT`u makamında ziyaret eden Başbakanlık Müsteşarımız Sn. Fuat OKTAY Belediye Başkanımız Davut KARADAVUT`a İlçemize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı ve göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı teşekkür etti.
      Kabalı Projemizi ziyaret eden Sn.OKTAY ve Sn. YURTNAÇ`a proje ile ilgili Başkanımız tarafından bilgi verildi.
       Ziyaret Programına; Başbakanlık Müsteşarı Sn.Fuat OKTAY, Yozgat Valisi Sn. Kemal YURTNAÇ, İlçe Kaymakam V. Sn. Sinan BAŞAK, Belediye Başkanımız Sn. Davut KARADAVUT, Halıköy Belediye Başkanı Sn. Zeki ŞİMŞEK Ak Parti İlçe Başkanımız Sn. Şabettin AKSOY. Ak Parti İl Genel Meclis Üyelerimiz ve Vatandaşlarımız katıldı.
     Program bitiminde Belediye Başkanımız Sn. Davut KARADAVUT Misafirlerimiz Onuruna Şehr-i Kadın Konağında yemek ikram etti. 
      
  DUYURULAR
  PİYASALAR
  İMKB
  99835 TL
  ALTIN
  239,938 TL
  DOLAR
  5,7445 TL
  EURO
  6,4830 TL
  İSTATİSTİKLER
  Aktif Kullanıcı28 Kişi
  Bugün Gelen74 Kişi
  Toplam Hit785363 Kişi