HAVA DURUMU
0°C / 4°C
Karla Karışık Yağmur
ANKET
Evet
  ŞEHİTLERİMİZ İÇİN MEVLİT VE GIYABİ CENAZE NAMAZI22-07-2016

    15 Temmuz darbe girişiminde şehit olan polis, asker ve sivil vatandaşlarımız için Meydan Camimizde Mevlit okundu ve gıyabi cenaze namazı kılındı.
  PARKE VE BORDÜR ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR20-07-2016

     İlçemizi ve mahallelerimizi daha modern hale getirmek için sokak yollarımızın parke ve bordürlerini yeniliyoruz.
  BAŞKANIMIZDAN KINAMA MESAJI20-07-2016

      Belediye Başkanımız Sn. Davut KARADAVUT 15 Temmuz darbe girişimini kınadı.
     Başkan KARADAVUT; 15 Temmuz Cuma, tarihimize hem kara bir leke hemde Türk Halkının zaferiyle sonuçlanan önemli bir gece olarak eklenmiştir. Çirkin emelleriyle Cumhuriyeti, demokrasiyi, seçilmiş Cumhurbaşkanımızı ve Hükumetimizi hedef alan darbe gişimindeki hainler (FTÖ/PDY) `Milletin iradesini hiçe saymak` isterken, karşılarında duran en büyük güç; emniyeti, askeri ve halkıyla; Vatanına Milletine ve Devletine sahip çıkan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları olmuştur. Darbe girişimini, darbe girişimine ön ayak olup bu girişimi destekleyenleri lanetliyorum. Değerlerimizden, birlik ve beraberliğimizden asla taviz vermedik, vermeyeceğiz. Bunu başta milletimizle `Tek Yürek` olup kanıtladık. Ayrıca 15 Temmuz Cuma gecesinden itibaren Milli İrade`ye ve Demokrasi`ye sahip çıkan Kadışehir`li hemşehrilerimizi de canı gönülden tebrik ediyorum.
     Bu uğurda canlarını feda eden Şehitlerimize Allah`tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun" dedi.
  PİYASALAR
  İMKB
  114418 TL
  ALTIN
  163,268 TL
  DOLAR
  3,8030 TL
  EURO
  4,6507 TL
  İSTATİSTİKLER
  Aktif Kullanıcı35 Kişi
  Bugün Gelen116 Kişi
  Toplam Hit646838 Kişi