HAVA DURUMU
-3°C / 5°C
Çok Bulutlu
ANKET
Evet
  PARKE VE BORDÜR ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR20-07-2016

     İlçemizi ve mahallelerimizi daha modern hale getirmek için sokak yollarımızın parke ve bordürlerini yeniliyoruz.
  BAŞKANIMIZDAN KINAMA MESAJI20-07-2016

      Belediye Başkanımız Sn. Davut KARADAVUT 15 Temmuz darbe girişimini kınadı.
     Başkan KARADAVUT; 15 Temmuz Cuma, tarihimize hem kara bir leke hemde Türk Halkının zaferiyle sonuçlanan önemli bir gece olarak eklenmiştir. Çirkin emelleriyle Cumhuriyeti, demokrasiyi, seçilmiş Cumhurbaşkanımızı ve Hükumetimizi hedef alan darbe gişimindeki hainler (FTÖ/PDY) `Milletin iradesini hiçe saymak` isterken, karşılarında duran en büyük güç; emniyeti, askeri ve halkıyla; Vatanına Milletine ve Devletine sahip çıkan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları olmuştur. Darbe girişimini, darbe girişimine ön ayak olup bu girişimi destekleyenleri lanetliyorum. Değerlerimizden, birlik ve beraberliğimizden asla taviz vermedik, vermeyeceğiz. Bunu başta milletimizle `Tek Yürek` olup kanıtladık. Ayrıca 15 Temmuz Cuma gecesinden itibaren Milli İrade`ye ve Demokrasi`ye sahip çıkan Kadışehir`li hemşehrilerimizi de canı gönülden tebrik ediyorum.
     Bu uğurda canlarını feda eden Şehitlerimize Allah`tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun" dedi.
  KADIŞEHRİ MİLLİ İRADE NÖBETİN DE TEK YÜREK19-07-2016

     Kadışehri Milli İrade ve Demokrasi nöbetinde tek yürek oldu.
  Ülkemize ve Milletimize 15 temmuz da yapılan darbe girişimine karşı bütün Kadışehirli hemşehrilerimiz tek yürek olup Cumhuriyet Meydanını hınca hınc doldurdu.
    Meydanda toplanan coşkulu kalabalığa seslenen Belediye Başkanımız Sn.Davut KARADAVUT, Ak Parti İlçe Başkanımız Şabettin AKSOY 15 temmuz akşamından beri demokrasi nöbetini sürdüren hemşehrilerimize teşekkür etti.
  PİYASALAR
  İMKB
  93287 TL
  ALTIN
  212,654 TL
  DOLAR
  5,4738 TL
  EURO
  6,1921 TL
  İSTATİSTİKLER
  Aktif Kullanıcı21 Kişi
  Bugün Gelen53 Kişi
  Toplam Hit736896 Kişi