HAVA DURUMU
-5°C / 7°C
Parçalı Bulutlu
ANKET
Evet
  BAŞKANIMIZDAN KINAMA MESAJI20-07-2016

      Belediye Başkanımız Sn. Davut KARADAVUT 15 Temmuz darbe girişimini kınadı.
     Başkan KARADAVUT; 15 Temmuz Cuma, tarihimize hem kara bir leke hemde Türk Halkının zaferiyle sonuçlanan önemli bir gece olarak eklenmiştir. Çirkin emelleriyle Cumhuriyeti, demokrasiyi, seçilmiş Cumhurbaşkanımızı ve Hükumetimizi hedef alan darbe gişimindeki hainler (FTÖ/PDY) `Milletin iradesini hiçe saymak` isterken, karşılarında duran en büyük güç; emniyeti, askeri ve halkıyla; Vatanına Milletine ve Devletine sahip çıkan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları olmuştur. Darbe girişimini, darbe girişimine ön ayak olup bu girişimi destekleyenleri lanetliyorum. Değerlerimizden, birlik ve beraberliğimizden asla taviz vermedik, vermeyeceğiz. Bunu başta milletimizle `Tek Yürek` olup kanıtladık. Ayrıca 15 Temmuz Cuma gecesinden itibaren Milli İrade`ye ve Demokrasi`ye sahip çıkan Kadışehir`li hemşehrilerimizi de canı gönülden tebrik ediyorum.
     Bu uğurda canlarını feda eden Şehitlerimize Allah`tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun" dedi.
  KADIŞEHRİ MİLLİ İRADE NÖBETİN DE TEK YÜREK19-07-2016

     Kadışehri Milli İrade ve Demokrasi nöbetinde tek yürek oldu.
  Ülkemize ve Milletimize 15 temmuz da yapılan darbe girişimine karşı bütün Kadışehirli hemşehrilerimiz tek yürek olup Cumhuriyet Meydanını hınca hınc doldurdu.
    Meydanda toplanan coşkulu kalabalığa seslenen Belediye Başkanımız Sn.Davut KARADAVUT, Ak Parti İlçe Başkanımız Şabettin AKSOY 15 temmuz akşamından beri demokrasi nöbetini sürdüren hemşehrilerimize teşekkür etti.
  BAŞKANIMIZ VE MİLLETVEKİLLERİMİZDEN KABALI KÖYÜMÜZE ZİYARET07-07-2016

    Belediye Başkanımız ve milletvekillerimiz Kabalı Köyü şenliğini ziyaret etti.
    İlçemiz Kabalı Köyünde Kabalı Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından yapılan geleneksel pikniği ziyaret eden Ak Parti Yozgat Milletvekillerimiz Dr. Ertuğrul SOYSAL, Av. Yusuf BAŞER, Belediye Başkanımız Davut KARADAVUT, Ak Parti İlçe Başkanımı Şabettin AKSOY vatandaşlarımızla bayramlaştı.
    Türkiye`nin en büyük bahçesi Kabalı Projesine desteklerinden dolayı Belediye Başkanımız Davut KARADAVUT`a teşekkür plaketi takdim edildi.
  DUYURULAR
  PİYASALAR
  İMKB
  99835 TL
  ALTIN
  239,938 TL
  DOLAR
  5,7445 TL
  EURO
  6,4830 TL
  İSTATİSTİKLER
  Aktif Kullanıcı10 Kişi
  Bugün Gelen130 Kişi
  Toplam Hit785419 Kişi