HAVA DURUMU
-4°C / 6°C
Parçalı Bulutlu
ANKET
Evet
  BAŞKANIMIZA ZİYARET 16-12-2015

  Orta Anadolu Kalkınma Ajansı Yozgat İl Koordinatörlüğü` nden Timur YILDIZ Belediye Başkanımız Sn.Davut KARADAVUT` u makamında ziyaret etti..
  KADIŞEHRİ TANITIM ÜRÜNLERİ FUARI...11-12-2015

    YOZGAT KADIŞEHRİ İLÇESİ TANITIM ÜRÜNLERİ FUARI...

  Antalya Yozgatlılar Derneği tarafından yapılan Yozgat Kadışehri İlçesi Tanıtım Fuarımıza Yozgat Valisi Sn. Abdulkadir Yazıcı, Kadışehri Belediye Başkanı Davut KARADAVUT ve Belediyemiz personeli katıldı. 6 gün sürecek ola fuar alanında il genelinde stant açan Kadışehri Belediyesi, Antalya Valisi, Büyük Şehir Belediye Başkanı ve vatandaşlar tarafından ilgiyle ziyaret edildi ve edilmeye de devam ediyor. İlçede bulunan Kadışehri Ekolojik Oyuncak Atölyesinde yapılan çalışmalar herkese tanıtıldı. Kültürel mirasın geleceğe taşınması adına İlçemize fayda sağlayacak projelerimizin çalışmaları ve tanıtımları her zaman devam edecektir.

  ÜÇAĞAÇ MAHALLESİ ÇALIŞMALARI...10-12-2015

  Kadışehri İlçesinde tüm mahallelerde olduğu gibi Uçağaç Mahallesinde de çalışmalar dur durak bilmeden devam ediyor. Yol genişletilmesi, çevre düzenlemesi, Kilit Parke çalışmaları Uçağaç` ın tüm mevkinde devam ediyor. Belediye Başkanımız Davut KARADAVUT Belediye Fen Memurluğunun gerçekleştirdiği çalışmaları sık sık yerinde inceleyerek çalışmaları takip ediyor. Çevre duvarları yapıldıktan sonra hem yollarımızda ulaşım daha rahat gerçekleştirildi ve yapılan çevre duvarlarıyla da tehlike arz eden durumlar önlenmiş oldu. Yurttaşlarımıza daha iyi ve güzel bir kente kavuşturmak için çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecek...
  PİYASALAR
  İMKB
  93616 TL
  ALTIN
  208,990 TL
  DOLAR
  5,3413 TL
  EURO
  6,0898 TL
  İSTATİSTİKLER
  Aktif Kullanıcı31 Kişi
  Bugün Gelen36 Kişi
  Toplam Hit737482 Kişi