HAVA DURUMU
-5°C / 7°C
Parçalı Bulutlu
ANKET
Evet
  KADIŞEHRİ TANITIM ÜRÜNLERİ FUARI...11-12-2015

    YOZGAT KADIŞEHRİ İLÇESİ TANITIM ÜRÜNLERİ FUARI...

  Antalya Yozgatlılar Derneği tarafından yapılan Yozgat Kadışehri İlçesi Tanıtım Fuarımıza Yozgat Valisi Sn. Abdulkadir Yazıcı, Kadışehri Belediye Başkanı Davut KARADAVUT ve Belediyemiz personeli katıldı. 6 gün sürecek ola fuar alanında il genelinde stant açan Kadışehri Belediyesi, Antalya Valisi, Büyük Şehir Belediye Başkanı ve vatandaşlar tarafından ilgiyle ziyaret edildi ve edilmeye de devam ediyor. İlçede bulunan Kadışehri Ekolojik Oyuncak Atölyesinde yapılan çalışmalar herkese tanıtıldı. Kültürel mirasın geleceğe taşınması adına İlçemize fayda sağlayacak projelerimizin çalışmaları ve tanıtımları her zaman devam edecektir.

  ÜÇAĞAÇ MAHALLESİ ÇALIŞMALARI...10-12-2015

  Kadışehri İlçesinde tüm mahallelerde olduğu gibi Uçağaç Mahallesinde de çalışmalar dur durak bilmeden devam ediyor. Yol genişletilmesi, çevre düzenlemesi, Kilit Parke çalışmaları Uçağaç` ın tüm mevkinde devam ediyor. Belediye Başkanımız Davut KARADAVUT Belediye Fen Memurluğunun gerçekleştirdiği çalışmaları sık sık yerinde inceleyerek çalışmaları takip ediyor. Çevre duvarları yapıldıktan sonra hem yollarımızda ulaşım daha rahat gerçekleştirildi ve yapılan çevre duvarlarıyla da tehlike arz eden durumlar önlenmiş oldu. Yurttaşlarımıza daha iyi ve güzel bir kente kavuşturmak için çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecek...
  YOL ÇALIŞMALARI HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR...10-12-2015

  Kadışehri Belediyesi Çaypınar Mahallesi ve Yeni Mahalle güzergahında başlattığı kilit parke-Yol çalışmaları ile Mahalleleri sevindirdi. Çözüm odaklı hizmet ve çalışmalara büyük önem veren Kadışehri Belediyesi birçok Mahallede ve İlçe içinde yaptığı başarılı çalışmalarla İlçede bulunan köklü sorunlara çözüm üretti. Halkımız için en kısa sürede kullanıma açılacak olan yolun hayırlı olmasını dileriz.
  DUYURULAR
  PİYASALAR
  İMKB
  99835 TL
  ALTIN
  239,938 TL
  DOLAR
  5,7445 TL
  EURO
  6,4830 TL
  İSTATİSTİKLER
  Aktif Kullanıcı33 Kişi
  Bugün Gelen79 Kişi
  Toplam Hit785368 Kişi