HAVA DURUMU
-4°C / 6°C
Parçalı Bulutlu
ANKET
Evet
  KADIŞEHRİ BELEDİYESİ ASFALT ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI...15-10-2015

  Kadışehri Belediyesi asfaltlama çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Yapılan çalışmalar Çaypınar Mahallesi, Vasfıbey Mahallesi civarında sürdürülmektedir. Belediye Başkanımız Davut KARADAVUT İlçemize yapmış olduğu tüm hizmetlerin yanı sıra altyapı hizmetlerine de öncelik vermektedir, altyapının yetersiz kaldığı bir ilçede kentleşmeden söz etmek mümkün değildir. İnşallah daha güzel hizmetleri İlçemizin her noktasına ulaştırmaya devam edeceğiz…

  GENÇLİK MERKEZİ ÇALIŞMALARI HIZLA DEVAM EDİYOR...15-10-2015

  İlçemiz Kadışehri Çaypınar Mahallesinde bulunan ve Belediyemiz imkanları doğrultusunda çalışmaları yapılan ‘Gençlik Merkezi’ inşaatı hızla devam ediyor.

  Kadışehri’n de bir proje daha hayata geçiriliyor. Gençlik Merkezinin startı verilerek, gençlerin boş zamanlarını kültürel faaliyetlerle geçirmelerine imkân sunulacak.

  Yapılacak olan ‘Gençlik Merkezi’ bir katlı olarak inşa edilmektedir. Toplam 1100 m2 inşaat alanı ile gençlerin boş zamanlarını geçirebileceği modern bir yer olması planlanan merkezde; seminer salonu, Bilgisayar Salonu ,oyun Odası, okuma salonu, etüt odası, çok amaçlı derslik, kütüphane,ofis ve kafeterya yer alacaktır. Gençlerin topluma faydalı birer birey olması için yararlı aktivitelerde bulunmaları çok önemlidir. Gençlik merkezimiz tamamlandığında ilçemiz bu açıdan çok önemli ve faydalı bir yatırım kazanmış olacak.İlçemize ve gençlerimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz.

  YOL VE KALDIRIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR...14-10-2015

   Kadışehri Belediyesi tarafından Çaypınar Mahallesinde Okul ve Kız Yurdu önünde bulunan yol yapım ve kaldırım çalışmaları kapsamında sürdürülen kilitli parke taşı döşeme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Kadışehri Belediyesi İlçemizi daha modern ve yaşanabilir kent haline getirmeye gayret gösteriyor. Vatandaşların yaşam standardını gün geçtikçe arttıran Kadışehri Belediyesi ilçe genelinde bozuk yol, kaldırımsız cadde ve sokak bırakmıyor.
  PİYASALAR
  İMKB
  93616 TL
  ALTIN
  208,990 TL
  DOLAR
  5,3413 TL
  EURO
  6,0898 TL
  İSTATİSTİKLER
  Aktif Kullanıcı43 Kişi
  Bugün Gelen50 Kişi
  Toplam Hit737496 Kişi