HAVA DURUMU
-5°C / 7°C
Parçalı Bulutlu
ANKET
Evet
  GENÇLİK MERKEZİ ÇALIŞMALARI HIZLA DEVAM EDİYOR...15-10-2015

  İlçemiz Kadışehri Çaypınar Mahallesinde bulunan ve Belediyemiz imkanları doğrultusunda çalışmaları yapılan ‘Gençlik Merkezi’ inşaatı hızla devam ediyor.

  Kadışehri’n de bir proje daha hayata geçiriliyor. Gençlik Merkezinin startı verilerek, gençlerin boş zamanlarını kültürel faaliyetlerle geçirmelerine imkân sunulacak.

  Yapılacak olan ‘Gençlik Merkezi’ bir katlı olarak inşa edilmektedir. Toplam 1100 m2 inşaat alanı ile gençlerin boş zamanlarını geçirebileceği modern bir yer olması planlanan merkezde; seminer salonu, Bilgisayar Salonu ,oyun Odası, okuma salonu, etüt odası, çok amaçlı derslik, kütüphane,ofis ve kafeterya yer alacaktır. Gençlerin topluma faydalı birer birey olması için yararlı aktivitelerde bulunmaları çok önemlidir. Gençlik merkezimiz tamamlandığında ilçemiz bu açıdan çok önemli ve faydalı bir yatırım kazanmış olacak.İlçemize ve gençlerimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz.

  YOL VE KALDIRIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR...14-10-2015

   Kadışehri Belediyesi tarafından Çaypınar Mahallesinde Okul ve Kız Yurdu önünde bulunan yol yapım ve kaldırım çalışmaları kapsamında sürdürülen kilitli parke taşı döşeme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Kadışehri Belediyesi İlçemizi daha modern ve yaşanabilir kent haline getirmeye gayret gösteriyor. Vatandaşların yaşam standardını gün geçtikçe arttıran Kadışehri Belediyesi ilçe genelinde bozuk yol, kaldırımsız cadde ve sokak bırakmıyor.
  ÇÖP KONTEYNERLERİ YENİLENDİ...06-10-2015

  Modern bir Kadışehri için İlçe içi ve Mahallelerde çöp konteyneri sayısı artırılarak, yeni temizlik araçları tahsis edildi. Belediye olarak ilçemizin temiz ve yaşanabilir bir görünüme kavuşturulması, vatandaşların sağlıklı bir ortamda yaşamlarını sürdürebilmeleri her zaman önceliklerimiz arasında bulunmaktadır... 
  DUYURULAR
  PİYASALAR
  İMKB
  99835 TL
  ALTIN
  239,938 TL
  DOLAR
  5,7445 TL
  EURO
  6,4830 TL
  İSTATİSTİKLER
  Aktif Kullanıcı56 Kişi
  Bugün Gelen103 Kişi
  Toplam Hit785392 Kişi