HAVA DURUMU
11°C / 22°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
ANKET
Evet
  KADIŞEHRİ vE KÖYLERİ KÜLTÜR ve DAYANIŞMA TOPLANTISI ANKARA...03-11-2014

  ÇOK DEĞERLİ KAYMAKAMIM ÇOK KIYMETLİ DERNEK BAŞKANIM;

                    Ve çok kıymetli kadışehrimizin güzel insanları:

                  Hepinizi saygıyla , sevgiyle selamlıyor toplantımızın hayırlara vesile olmasını Cenab-ı  Allah’tan niyaz ediyorum.Sözlerime başlarken derneğimizin kurulmasında büyük emek ve gayretleri olan Dernek Başkanımız Hüseyin kardeşime ve yönetimine ve çok değerli siz hemşerilerime ayrı ayrı teşekkür ediyor..Ve yine huzurunuzda biz Kadışehrilileri böyle anlamlı bir günde yalnız bırakmayan İlçe Kaymakamımız Sn;Ali DOĞAN’A da şahsım adına ve sizler adına şükranlarımı sunuyorum.

                   Böyle bir toplantıya katılarak aranızda olmaktan, sizlerle birlikte olmaktan büyük bir sevinç ve onur duyduğumu bilmenizi istiyorum.

  ÇOK KIYMETLİ HEMŞERİLERİM

                  ‘’Birlikten Kuvvet Doğar’’ata sözünü örnek alarak sizlerin her zaman iyi gününde kötü gününde hep birlikte olmak,sıkıntıların giderilmesinde sevinçlerin paylaşılmasında hep yanınızda olmak İlçemize hizmette yine hep beraber olmak yolunda bu kutsal birlikteliği oluşturmaktan dolayı sizleri hem tebrik ediyor ve hem de teşekkür ediyorum.

                 Bizlerde Belediyemiz olarak Kaymakamlığımız olarak her zaman sizin yanınızda odlumuzu bilmenizi isterim.

                 Bundan sonrada gerçekten kurulmasından duyduğum Ankara-Kadışehri ve Köyleri Kültür ve Dayanışma Derneğiyle yani sizlerle birlikte el ele vererek daha güzel bir Kadışehri için daha gelişmiş daha huzurlu bir Kadışehri için birlikte çalışmanın mutluluğunu birlikte yaşayacağız.

               Sözlerime son verirken her Kadışehrililin Kadışehri için yapacağı bir şey vardır diyor toplantımızın tekrar hayırlı olmasını diliyor.

               Saygılar sunuyorum…Diyerek Sözlerini Tamamladı.

             

  ŞEHRİ KADIN KONAĞI28-10-2014

  Şehri Kadın Konağı,630 metre kare kapalı alanda Kadınlar Lokali Projesi  ihale edilmiş olup çalışmalar hızla devam ediyor.En kısa zamanda halkımızın hizmetine sunulacaktır.
  GENÇLİK MERKEZİ28-10-2014

  Haziran ayında temeli atılan tesis Vasfibey Yolu üzerinde, Kabristan Sokak ile Yörükler Sokak’ın kesişme noktasında bulunuyor. Toplam 1.700 metrekare alan üzerine yapılacak olan ve 330 metre kapalı alanı bulunan tesisin Kasım ayı içerisinde bitirilmesi hedefleniyor. Projede bilgisayar odası, kütüphane, etüt odası, kafe gibi üniteler bulunuyor. Ayrıca tesisin bahçesinde iki kamelya, 11 piknik masası ve çocuklar için bir çocuk oyun alanı yer alıyor. Kaymakamlığımız ve Belediyemizin imkanlarıyla inşa edilen tesis İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kadışehri Genç Gelişim Derneği tarafından işletilecek. 

  Kadışehri Gençlik Merkezi, Yozgat`ın müstakil binaya sahip ilk gençlik merkezi olması yönüyle de ayrı bir önem taşıyor.
  PİYASALAR
  İMKB
  102410 TL
  ALTIN
  186,954 TL
  DOLAR
  4,4877 TL
  EURO
  5,2816 TL
  İSTATİSTİKLER
  Aktif Kullanıcı21 Kişi
  Bugün Gelen49 Kişi
  Toplam Hit682546 Kişi