HAVA DURUMU
-1°C / 11°C
Az Bulutlu
ANKET
Evet
  19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ KUTLAMA PROGRAMI 19-09-2014

  Kadışehri İlçesinde ``Gaziler Günü`` Kadışehri Kaymakamlığı`nın ve Kadışehri Belediyesi`nin sorumluluğunda koordine edilerek Cumhuriyet Meydanındaki Atatürk Anıtında kutlandı.Atatürk Anıtına Kaymakamlık,Garnizon Komutanlığı ve Belediye Başkanlığı çelenkleri konuldu...
  GENÇLİK MERKEZİMİZ YÜKSELİYOR...18-09-2014

  Yozgat’ın ilk müstakil gençlik merkezi özelliğinde olan Kadışehri Gençlik Merkezi inşaatı devam ediyor.

  Haziran ayında temeli atılan tesis Vasfibey Yolu üzerinde, Kabristan Sokak ile Yörükler Sokak’ın kesişme noktasında bulunuyor. Toplam 1.700 metrekare alan üzerine yapılacak olan ve 330 metre kapalı alanı bulunan tesisin Kasım ayı içerisinde bitirilmesi hedefleniyor. Projede bilgisayar odası, kütüphane, etüt odası, kafe gibi üniteler bulunuyor. Ayrıca tesisin bahçesinde iki kamelya, 11 piknik masası ve çocuklar için bir çocuk oyun alanı yer alıyor. Kaymakamlığımız ve Belediyemizin imkanlarıyla inşa edilen tesis İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kadışehri Genç Gelişim Derneği tarafından işletilecek. 

  Kadışehri Gençlik Merkezi, Yozgat`ın müstakil binaya sahip ilk gençlik merkezi olması yönüyle de ayrı bir önem taşıyor.
  KADIŞEHRİ'NDE ÇEVRE ve ASFALT DÜZENLEMELERİ 24-09-2014

  Kadışehri Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülmekte olan asfalt yol yapım çalışmaları hızla devam ediyor.Belediye Başkanımız Davut Karadavut çalışmaları yakından takip etti.Çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Karadavut,`Amacımız kısa sürede hızlı, etkin ve kaliteli hizmeti vatandaşımızla buluşturmak`dedi.
  PİYASALAR
  İMKB
  109666 TL
  ALTIN
  156,609 TL
  DOLAR
  3,8910 TL
  EURO
  4,5831 TL
  İSTATİSTİKLER
  Aktif Kullanıcı24 Kişi
  Bugün Gelen333 Kişi
  Toplam Hit637598 Kişi