HAVA DURUMU
-1°C / 12°C
Az Bulutlu
ANKET
Evet
  İLÇE BAŞKANIMIZI SEÇTİK.17-11-2014

  AK PARTİ KADIŞEHRİ İLÇE BAŞKANLIĞI 5.OLAĞAN KONGRESİ                     BELEDİYE BAŞKANIMIZIN KONUŞMA METNİ   09/11/2014

   

             SAYIN : DİVAN

             SAYIN : ADALET BAKANIM

             DEĞERLİ MİLLET VEKİLLERİM

             SAYIN:  İL BAŞKANIM, KADIN KOLLARI BAŞKANIM VE  ÜYELERİ GENÇLİK KOLLARI BAŞKANIM VE ÜYELERİ,  İL GENEL MECLİS ÜYESİ BAŞKANIM, İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARIM, İLÇE BAŞKANLARIM  VE BELDE BELEDİYE BAŞKANLARIM,

  AK PARTİYE GÖNÜL VERMİŞ ÇOK KIYMETLİ MİSAFİRLERİMİZ.

  HEPİNİZİ SAYGIYLA  SELAMLIYOR

           5. OLAĞAN İLÇE KONGREMİZE HOŞGELDİNİZ DİYEREK BU KONGREMİZİN İLÇEMİZE, ÜLKEMİZE,  HAYIRLI OLMASINI  DİLİYORUM.

            AYRICA KURULDUĞU GÜNDEN BUGÜNE KADAR GÖREV YAPAN İLÇE BAŞKANLARI  VE YÖNETİMLERİNE  TEŞEKKÜR EDİYORUM.

           SAYIN BAKANIM, DEĞERLİ MİSAFİRLER FAZLA ZAMANINIZI ALMADAN 2014 YILI İÇERİSİNDE YAPILAN ÇALIŞMALAR HAKKINDA KISACA BİLGİ VERMEK İSTİYORUM.

  GÜNÜMÜZDE BELEDİYECİLİK SADECE ALT YAPI HİZMETLERİYLE SINIRLI OLMAYIP MODERN BİR KENT ALT YAPI HİZMETLERİNİN YANINDA İÇİNDE SOSYAL VE KÜLTÜREL ALANLARINI BARINDIRAN KOMPLE BİR YAPIYLA OLUŞMAKTADIR. BU BAĞLAMDA

  1-    UZUN SÜREDİR İLÇEMİZDE EKSİKLİĞİNİ HİSSETTİĞİMİZ GENÇLİK MERKEZİNİN İNŞAATI DEVAM ETMEKTE OLUP, MERKEZİN FAALİYETE GEÇMESİ İLE BİRLİKTE

  GELECEĞİMİZİN TEMİNATI OLAN GENÇLERİMİZN SOSYAL VE KÜLTÜREL  ALAN  İHTİYACINI  KARŞILAMIŞ  OLACAĞIZ.

                                                                                                          

   

  2-  İLÇE HALKIMIZIN SOSYAL ALAN EKSİKLİĞİNİ GİDERMEK AMACIYLA PLANLADIĞIMIZ KENT - ORMANI ÇALIŞMALARI BAŞLAMIŞ OLUP, 2015 YILINDA HALKIMIZIN HİZMETİNE SUNULACAKTIR.

  3- İLÇEMİZİN HER ALANDA GELİŞİM HIZINI ARTIRMA VİZYONU İLE İLÇEMİZDE OLUŞTURMAYI DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ SPOR KÜLTÜRÜNÜN TEMELİ OLAN “SPOR KOMPLEKSİ” PROJEMİZİN ARSA ÇALIŞMASINI  TAMAMLADIK.

  4- İLÇEMİZE YENİ BAĞLAMIŞ OLDUĞUMUZ ÜÇAĞAÇ MAHALLESİNDE   SU ŞEBEKESİ  YENİLEME ÇALIŞMALARIMIZ  BİTME AŞAMASINA  GELMİŞTİR.

  5- BELEDİYEMİZ KENDİ İMKANLARINI KULLANARAK PROJELENDİRDİĞİ STABİLİZE  ÇEVRE YOLUNUN  ASFATLAMA ÇALIŞMALARI  TAMAMLANMIŞ VE HİZMETE AÇILMIŞTIR.

  6- BELEDİYEMİZ  İLE TÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI A.Ş. ARASINDA YAPILAN PROTOKOL İLE 2015 YILI  PANCAR SEZONUNUNA KADAR  ŞEHİR  MERKEZİNDE BULUNAN KANTARI ŞEHİR DIŞINDA BELİRLEDİĞİMİZ ALANA TAŞIYARAK, KURULACAK OLAN MODERN KANTAR İLE ÇİFTÇİLERİMİZE DAHA KALİTELİ HİZMET VERİLECEK VE ŞEHİR İÇİ TRAFİĞİ RAHATLATILACAKTIR.

   7- DEVLET SU  İŞLERİ İLE ORTAKLAŞA YAPTIĞIMZ DERE ISLAHI ÇALIŞMASI BÜYÜK ORANDA BİTMİŞ OLUP, BU YERDE YAKLAŞIK 8.000 M2 LİK KENT-PARK İNŞAATIMIZIN İLK BÖLÜMÜ OLAN (ŞEHRİ KADIN KONAĞI) İNŞAATIMIZIN % 70 Nİ BİTİRMİŞ DURUMDAYIZ.

            YİNE AİLE VE ÇOCUK PARKIMIZ VE BU PARKIN İÇERİSİNDE BULUNAN YÜRÜYÜŞ YOLU HALKIMIZIN HİZMETİNE SUNULMUŞ OLUP,  2015 YILINDA MERKEZ CAMİMİZİN İBADETE AÇILMASINA MÜTAKİP CAAMİMİZİN ÇEVRE DÜZENİYLE  UYUM İÇERİSİNDE  VE  BUNA PARELEL OLARAK  KALAN KENT PARK

   

                                                                                                                             

   

   

  ÇALIŞMAMIZI  TAMALAYARAK HİZMETE KAZANDIRMAYI HEDEFLİYORUZ .

             YAPILAN BU HİZMETLERDE BİZLERDEN EMEK VE  DESTEKLERİNİ ESİRGEMEYEN BAŞTA ADALET BAKANIMIZ  SAYIN : BEKİR BOZDAĞ BEY’E,  MİLLET VEKİLLERİMİZ  SAYIN: ERTUĞRUL SOYSAL  BEY’E  VE  YUSUF BAŞER BEY’E  İLÇEM VE ŞAHSIM ADINA   ŞÜKRANLARIMI   SUNUYORUM.

              KENDİMİZE  GÖREV TELAKKİ ETTİĞİMİZ HEDEFİMİZ, ALMIŞ OLDUĞUMUZ BU KUTSAL EMANETİ, HZ PEYGAMBERİMİZİN  “İKİ GÜNÜ EŞİT OLAN ZİYANDADIR” HADİSİ ŞERİFİNİ KENDİMİZE DÜSTUR EDİNEREK, BUNDAN SONRA YAPACAĞIMIZ HİZMETLERİ ÖNCEKİ YAPTIKLARIMIZDAN DAHA ÜSTÜN HALE GETİREREK TAŞIMAKTIR.

         SÖZLERİME SON VERİRKEN YAPTIĞIMIZ BÜTÜN İŞLERDE UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞTIĞIMIZ İLÇE BAŞKANIMIZ  ŞAABETTİN AKSOYA  AYRICA  TEŞEKKÜR   EDİYORUM.

              İLÇE KONGREMİZİN TEKRAR HAYIRLI OLMASINI  VE YENİ SEÇİLECEK İLÇE YÖNETİMİNE BAŞARILAR DİLİYOR, BİZLERİ ONURLANDIRAN  ADALET BAKANIMIZ  SAYIN BEKİR BOZDAĞ BEY’E VE TÜM MİSAFİRLERİMİZE TEŞEKKÜR EDEREK  SAYGILARIMI      SUNUYORUM.       09/11/2014

   

   

   

                                                                                                                  DAVUT KARADAVUT

                                                                 KADIŞEHRİ BELEDİYE BAŞKANI

  KADIŞEHRİ vE KÖYLERİ KÜLTÜR ve DAYANIŞMA TOPLANTISI ANKARA...03-11-2014

  ÇOK DEĞERLİ KAYMAKAMIM ÇOK KIYMETLİ DERNEK BAŞKANIM;

                    Ve çok kıymetli kadışehrimizin güzel insanları:

                  Hepinizi saygıyla , sevgiyle selamlıyor toplantımızın hayırlara vesile olmasını Cenab-ı  Allah’tan niyaz ediyorum.Sözlerime başlarken derneğimizin kurulmasında büyük emek ve gayretleri olan Dernek Başkanımız Hüseyin kardeşime ve yönetimine ve çok değerli siz hemşerilerime ayrı ayrı teşekkür ediyor..Ve yine huzurunuzda biz Kadışehrilileri böyle anlamlı bir günde yalnız bırakmayan İlçe Kaymakamımız Sn;Ali DOĞAN’A da şahsım adına ve sizler adına şükranlarımı sunuyorum.

                   Böyle bir toplantıya katılarak aranızda olmaktan, sizlerle birlikte olmaktan büyük bir sevinç ve onur duyduğumu bilmenizi istiyorum.

  ÇOK KIYMETLİ HEMŞERİLERİM

                  ‘’Birlikten Kuvvet Doğar’’ata sözünü örnek alarak sizlerin her zaman iyi gününde kötü gününde hep birlikte olmak,sıkıntıların giderilmesinde sevinçlerin paylaşılmasında hep yanınızda olmak İlçemize hizmette yine hep beraber olmak yolunda bu kutsal birlikteliği oluşturmaktan dolayı sizleri hem tebrik ediyor ve hem de teşekkür ediyorum.

                 Bizlerde Belediyemiz olarak Kaymakamlığımız olarak her zaman sizin yanınızda odlumuzu bilmenizi isterim.

                 Bundan sonrada gerçekten kurulmasından duyduğum Ankara-Kadışehri ve Köyleri Kültür ve Dayanışma Derneğiyle yani sizlerle birlikte el ele vererek daha güzel bir Kadışehri için daha gelişmiş daha huzurlu bir Kadışehri için birlikte çalışmanın mutluluğunu birlikte yaşayacağız.

               Sözlerime son verirken her Kadışehrililin Kadışehri için yapacağı bir şey vardır diyor toplantımızın tekrar hayırlı olmasını diliyor.

               Saygılar sunuyorum…Diyerek Sözlerini Tamamladı.

             

  ŞEHRİ KADIN KONAĞI28-10-2014

  Şehri Kadın Konağı,630 metre kare kapalı alanda Kadınlar Lokali Projesi  ihale edilmiş olup çalışmalar hızla devam ediyor.En kısa zamanda halkımızın hizmetine sunulacaktır.
  DUYURULAR
  PİYASALAR
  İMKB
  104595 TL
  ALTIN
  229,212 TL
  DOLAR
  5,4631 TL
  EURO
  6,1893 TL
  İSTATİSTİKLER
  Aktif Kullanıcı4 Kişi
  Bugün Gelen14 Kişi
  Toplam Hit781201 Kişi