HAVA DURUMU
11°C / 22°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
ANKET
Evet
  Kutlu Doğum etkinlikleri çerçevesinde İlçe Müftülüğü tarafından düzenlenen programda Taşova İlahi Ekibince bir dizi etkinlik gerçekleştirildi.22-04-2014

  Belediye Kültür Merkezinde yapılan program saygı duruşu, İstiklal Marşı ve Kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı. Daha sonra gece Taşova İlahi Ekibi tarafından sunulan ilahi ziyareti ve sema gösterisiyle devam etti. İmam Hatip, veteriner ve işçi gibi değişik meslekteki kişilerin oluşturduğu ekip vatandaşlarımız tarafından sevilen ilahi ve kasideleri seslendirdi. Konser sırasında ilahiler eşliğinde genç semazenler sema gösterisi yaptı. İlçe Kaymakamımız Sayın Ali Doğan, Belediye Başkanı Davut Karadavut ve Garnizon komutanı Yusuf Cantekin başta olmak üzere ilçe protokolünün hepsinin katıldığı programa vatandaşlarımız yoğun ilgi gösterdi. Program Sayın Kaymakamımız, Belediye başkanı ve İlçe müftüsünün günün anısına koro şefine verdikleri plaket ve hediyelerle sona erdi.
  Yozgat Belediyesi Nida Tüfekçi Türk Halk Müziği Korosu Konseri11-12-2013

         İlçemizde sosyal ve kültürel faaliyetler süratle devam ediyor. YozgatBelediyesi Nida Tüfekçi Türk Halk Müziği Korosu ilçemizde harika bir konserverdi. Belediyemizin  Kültür Merkezinde gerçekleştirilen konsere Kaymakamımız Sayın Ali DOĞAN’ın, Belediye Başkanımız Davut KARADAVUT , yanısıra daire amirleri ve kalabalık bir dinleyici topluluğu katıldı. 200 kişilik salonun tamamının dolduğu konserde dinleyiciler birbirinden güzel türkülerle unutulmaz bir gece yaşadılar. Kaymakamımız Sayın Ali DOĞAN ve Belediye Başkanımız Davut KARADAVUT da Koro Şefi Adnan ŞAHİN’e birer plaket takdim ederek teşekkürlerini sunmuşlardır.

  İLÇEMİZE YILIN İLK KARI DÜŞMÜŞTÜR...10-12-2013

  PİYASALAR
  İMKB
  102410 TL
  ALTIN
  186,954 TL
  DOLAR
  4,4877 TL
  EURO
  5,2816 TL
  İSTATİSTİKLER
  Aktif Kullanıcı4 Kişi
  Bugün Gelen21 Kişi
  Toplam Hit682518 Kişi