HAVA DURUMU
-4°C / 6°C
Parçalı Bulutlu
ANKET
Evet
  İLÇEMİZE 'ŞEHR-İ KADIN KONAĞI'02-05-2014

  ORAN Kalkınma Ajansı tarafından açılan “Sosyal ve Kentsel Kalkınma Mali Destek Programı” kapsamında Kaymakamlığımız Proje Ofisince hazırlanan “Şehr-i Kadın Konağı” Projesi ve “Eğitimde Hedef 12” Projesi kabul edildi. Projelerle toplam yatırım yaklaşık 1 milyon TL olacak. 
  Kaymakamlığımızca Kadışehri Belediyesi adına sunulan sunulan “Şehr-i Kadın Konağı” Projesi ile kadınlarımıza dönük sosyal ve kültürel aktivitelerin yapılabildiği bir kadın lokali yapılması düşünülüyor. Proje ile kadınların eğitim, bilgi, beceri, ve mesleki yeterliliklerinin artırılması; sosyal hayata katılımlarının arttırılması; kadınlar açısından fırsat eşitliğinin sağlanması ve kadınlarımıza yönelik ortak kullanıma açık, rekreasyon alanlarının oluşturulması hedefleniyor.
  23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI İLÇEMİZDE ÇOŞKUYLA KUTLANDI.24-04-2014

  İlçemiz Ahmet Yesevi İlkokulu ve Ortaokulu Bahçesine Yapılan Kutlama Töreninde, Öğrenciler Oyun,Halay,Yarışma vb. Birçok Etkinlik Sergilediler. 
  Kutlu Doğum etkinlikleri çerçevesinde İlçe Müftülüğü tarafından düzenlenen programda Taşova İlahi Ekibince bir dizi etkinlik gerçekleştirildi.22-04-2014

  Belediye Kültür Merkezinde yapılan program saygı duruşu, İstiklal Marşı ve Kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı. Daha sonra gece Taşova İlahi Ekibi tarafından sunulan ilahi ziyareti ve sema gösterisiyle devam etti. İmam Hatip, veteriner ve işçi gibi değişik meslekteki kişilerin oluşturduğu ekip vatandaşlarımız tarafından sevilen ilahi ve kasideleri seslendirdi. Konser sırasında ilahiler eşliğinde genç semazenler sema gösterisi yaptı. İlçe Kaymakamımız Sayın Ali Doğan, Belediye Başkanı Davut Karadavut ve Garnizon komutanı Yusuf Cantekin başta olmak üzere ilçe protokolünün hepsinin katıldığı programa vatandaşlarımız yoğun ilgi gösterdi. Program Sayın Kaymakamımız, Belediye başkanı ve İlçe müftüsünün günün anısına koro şefine verdikleri plaket ve hediyelerle sona erdi.
  PİYASALAR
  İMKB
  93616 TL
  ALTIN
  208,990 TL
  DOLAR
  5,3413 TL
  EURO
  6,0898 TL
  İSTATİSTİKLER
  Aktif Kullanıcı41 Kişi
  Bugün Gelen65 Kişi
  Toplam Hit737511 Kişi