HAVA DURUMU
-4°C / 6°C
Parçalı Bulutlu
ANKET
Evet
  ALIŞ VERİŞ PAZARI21-11-2013

  Belediyemiz tarafından yeri tahsis edilip halkımızın hizmetine girip içinde ; eğlence alanı, giyim , aksesuar  gibi çeşitli sektör bulunmaktadır. Halkımızın hizmetine sunulmuştur.
  BİLİNÇLİ BİREY HUZURLU TOPLUM KONFERANSI07-11-2013

  Bilinçli birey huzurlu toplum konferansları kapsamında ilçemizde düzenlenen Günlük Yaşantımızda Helaller ve Haramlar konulu konferans  Diyanet İşleri Eski Başkan Yardımcısı ve Emekli Müftü Necmettin NURSAÇAN katılımıyla gerçekleşti.

    Yaklaşık 850 vatandaşımızın iştirak ettiği konferansın büyük çoğunluğu bayanlar oluşturdu. Belediye Başkanlığı Kültür Merkezi Salonunda  gerçekleşen konferansa ilginin yoğun olmasından dolayı  belediye hizmet binasında bulunan cafe&restoran kısmında dev ekranda sine vizyon  yayını ile de konferans sunulmuştur.

      Necmettin Nursaçan Kimdir?

  1942 yılında Kayseri’nin Hacılar ilçesinde doğdu. Kayseri İmam Hatip Lisesi`ni bitirdikten sonra İmdat Necmettin Çeven olan ismini mahkeme kararıyla Necmettin Nursaçan olarak  değiştirdi. İstanbul Yüksek İslâm Enstitüsü`nden mezun oldu.

  Necmettin Nursaçan Arapça bilmektedir. Evli ve beş çocuk babasıdır. 15 Mayıs 1990`da Kayseri Müftülüğü`ne atandı. Bir dönem Millî Selamet Partisi`nden milletvekili adayı oldu. 9 Kasım 2005`te Diyanet İşleri Başkan Yardımcılığıgörevine atandı. Mart 2007`de yaş haddinden emekliye ayrıldı. Kuvvetli hitabeti, etkili vaazları, dînî ve sosyal konulardaki hizmetleriyle tanınmaktadır. Kanal 7`de her hafta “Asr-ı Saadetten Tablolar” ve “Cuma Sohbetleri” gibi programlara katılmıştır.
  YENİ BELEDİYE BİNAMIZ HALKIMIZIN HİZMETİNE AÇILMIŞTIR31-10-2013

  İLÇEMİZDE YAPIMI TAMAMLANAN BELEDİYE HİZMET BİNASI, BELEDİYEKÜLTÜR SARAYI, OTELİ VE RESTORANTIYLA HALKIMIZIN HİZMETİNE AÇILMIŞTIR.

  PİYASALAR
  İMKB
  93616 TL
  ALTIN
  208,990 TL
  DOLAR
  5,3413 TL
  EURO
  6,0898 TL
  İSTATİSTİKLER
  Aktif Kullanıcı11 Kişi
  Bugün Gelen88 Kişi
  Toplam Hit737534 Kişi