HAVA DURUMU
10°C / 23°C
Çok Bulutlu
ANKET
Evet
  AK PARTİ KOCAELİ(İZMİT) MİLLET VEKİLİ İLYAS ŞEKER İLE SOHBET23-08-2013

                  İlçemize teşrif eden İzmit(Kocaeli) MİLLETVEKİLİ  sayın İlyas ŞEKER,  Belediye Başkanı Davut KARADAVUT, AK parti ilçe teşkilatı  ve halkımız  tarafından saygı ve sevgiyle karşılandı. İlçe teşkilatı ve halkımız   ile hoş sohbet içinde  ilçenin genel sorunlarını dinleyerek  vakit geçirdi...

  KADIŞEHRİ KAYMAKAMIMIZ SAYIN; LÜTFULLAH ÜN' ÜNLE VEDALAŞMA19-08-2013

  Kadışehri Kaymakamımız sayın ; Lütfullah ÜN`le  İlçe Belediye Başkanımız Davut KARADAVUT ve ilçemiz kamu kurum ve kuruluş amir ve personelleri ile son kez vedalaştılar...
  Kadışehri Kaymakamımız sayın;Lütfullah ÜN' ün veda yemeği19-08-2013

  İlçe Kaymakamımız Lütfullah ÜN’ün tayini Ordu’ nun Mesudiye ilçesine çıkması nedeniyle İlçe Belediye BaşkanımızDavut KARADAVUT Kadışehri Belediyesi adına veda yemeği tertip etti.

              Yemeğe Kaymakam Lütfullah ÜN, eşi Hakime Filare ŞAHİN ÜN, ÇekerekKaymakamı Kürşad ATAK, Hakim Hasan Tahsin CİNOĞLU, Çekerek Belediye BaşkanıDuran ÖZKAN, Halıköy Kasabası Belediye Başkanı Zeki ŞİMŞEK, ilçemiz Belediye Başkanı Davut KARADAVUT ve İlçemiz kamu kurum ve kuruluş amir ve personelleri katıldı.

              Yemekten sonra konuşma yapan Kaymakam Lütfullah ÜN; Kadışehri’ nde hep birlik ve beraberlik içerisinde faydalı çalışmalarda bulunulduğunu veKadışehri’ nden güzel hatıralarla ayrıldığını belirtirken, Belediye BaşkanımızDavut KARADAVUT ise Kaymakamımızın ayrılığından üzüldüğünü ve yeni görevyerinde başarılar dilediğini belirtti. Daha sonra Belediye Başkanımız DavutKARADAVUT İlçeye yaptığı hizmetlerden dolayı Kaymakam Lütfullah ÜN’ e plakettakdim etti.

  PİYASALAR
  İMKB
  103200 TL
  ALTIN
  197,070 TL
  DOLAR
  4,7083 TL
  EURO
  5,4926 TL
  İSTATİSTİKLER
  Aktif Kullanıcı34 Kişi
  Bugün Gelen91 Kişi
  Toplam Hit684922 Kişi