HAVA DURUMU
-4°C / 6°C
Parçalı Bulutlu
ANKET
Evet
  KADIŞEHRİ KAYMAKAMIMIZ SAYIN; LÜTFULLAH ÜN' ÜNLE VEDALAŞMA19-08-2013

  Kadışehri Kaymakamımız sayın ; Lütfullah ÜN`le  İlçe Belediye Başkanımız Davut KARADAVUT ve ilçemiz kamu kurum ve kuruluş amir ve personelleri ile son kez vedalaştılar...
  Kadışehri Kaymakamımız sayın;Lütfullah ÜN' ün veda yemeği19-08-2013

  İlçe Kaymakamımız Lütfullah ÜN’ün tayini Ordu’ nun Mesudiye ilçesine çıkması nedeniyle İlçe Belediye BaşkanımızDavut KARADAVUT Kadışehri Belediyesi adına veda yemeği tertip etti.

              Yemeğe Kaymakam Lütfullah ÜN, eşi Hakime Filare ŞAHİN ÜN, ÇekerekKaymakamı Kürşad ATAK, Hakim Hasan Tahsin CİNOĞLU, Çekerek Belediye BaşkanıDuran ÖZKAN, Halıköy Kasabası Belediye Başkanı Zeki ŞİMŞEK, ilçemiz Belediye Başkanı Davut KARADAVUT ve İlçemiz kamu kurum ve kuruluş amir ve personelleri katıldı.

              Yemekten sonra konuşma yapan Kaymakam Lütfullah ÜN; Kadışehri’ nde hep birlik ve beraberlik içerisinde faydalı çalışmalarda bulunulduğunu veKadışehri’ nden güzel hatıralarla ayrıldığını belirtirken, Belediye BaşkanımızDavut KARADAVUT ise Kaymakamımızın ayrılığından üzüldüğünü ve yeni görevyerinde başarılar dilediğini belirtti. Daha sonra Belediye Başkanımız DavutKARADAVUT İlçeye yaptığı hizmetlerden dolayı Kaymakam Lütfullah ÜN’ e plakettakdim etti.

  RAMAZAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN07-08-2013

   Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bayramlar,milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun! 

                              KADIŞEHRİ  BELEDİYE BAŞKANI                                                                           DAVUT KARADAVUT                                                   
  PİYASALAR
  İMKB
  93616 TL
  ALTIN
  208,990 TL
  DOLAR
  5,3413 TL
  EURO
  6,0898 TL
  İSTATİSTİKLER
  Aktif Kullanıcı43 Kişi
  Bugün Gelen69 Kişi
  Toplam Hit737515 Kişi