HAVA DURUMU
-5°C / 7°C
Parçalı Bulutlu
ANKET
Evet
  BOZOK BEREKET KERVANI İLÇEMİZDE 02-08-2013

   Yozgat Valiliği ve Yozgat Belediyesi işbirliği ile hazırlanan ve ‘Gönül sofrasında sizlerle‘ sloganıyla yola çıkan “Bozok Bereket Kervanı’ 31.07.2013 tarihinde İlçemizde iftar verdi.Yaklaşık 1700 vatandaşımızın katıldığı iftara Vali Yardımcımız Kemal ŞAHİN, Yozgat Milletvekili Ertuğrul SOYSAL, Yozgat Belediye Başkanı Yusuf BAŞER, Garnizon Komutanı Jandarma Albay Recep YALÇINKAYA, İlçemiz Kaymakamı Lütfullah ÜN, İlçemiz Belediye Başkanı Davut KARADAVUT ayrıca çevre ilçe kaymakamları, Özel İdare Genel Sekreteri Muammer YANIK, daire müdürleri ve çevre belde başkanları katıldı.

                       İftar öncesi konuşan Vali Yardımcısı Kemal Şahin, Bozok Bereket Kervanı’nın Ramazan ayının ilk günlerinde hareket ettiğini belirterek “Kervanımız konakladığı 10. ilçemiz Kadışehri’ndeyiz. Kervanın gittiği yerlere bereket dağıttığını vurgulayan Şahin, “Bu projenin mimarları Sayın Valimiz Abdulkadir Yazıcı ve ona destek veren Belediye Başkanımız Yusuf Başer. Gerçekten ilimizle ilçelerimizi buluşturmak, kaynaştırmak, Ramazan ayının bereketinden istifade etmek amacıyla bu organizasyon düzenlendi” dedi.Şahin, Kadışehri’nin birbirinden güzel projelere imza atıldığını vurgulayarak, “Kabalı Projesi gerçekten bereket projesi. Bugün de gittik, insanlarımız kazanıyor ve birlikte çalışıyor. Bu ilçemizin birlik ve beraberliğini gösteriyor” diye konuştu.

                             Kur’ an tilaveti ve İl Müftüsü Sayın Ahmet POÇANOĞLU iftar duasının ardından iftarlar açılarak program sema ve çeşitli gösterilerle devam etti.

  PTT BİNASI İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN30-07-2013

               PTT yeni binasında hizmet vermeye başladı.Modern ve teknolojik binası kavuşan Kadışehri PTT Müdürlüğü artık daha güzel bir ortamda Kadışehri ve Köylerimize hizmet verecek.
              PTT Personeline ve Tüm İlçe Halkımıza hayırlı olsun. 
  KALDIRIM ÇALIŞMLARI26-07-2013

  İlçemiz cumhuriyet bulvarı üzerinde bulanan kaldırımlarda yenileme ve tesviye  çalışmaları devam ediyor.bozuk ve düzensiz olan kaldırımlar yapılan çalışmalarla halkımızın hizmetine en kısa sürede sunulacaktır. 
  DUYURULAR
  PİYASALAR
  İMKB
  99835 TL
  ALTIN
  239,938 TL
  DOLAR
  5,7445 TL
  EURO
  6,4830 TL
  İSTATİSTİKLER
  Aktif Kullanıcı9 Kişi
  Bugün Gelen143 Kişi
  Toplam Hit785432 Kişi