HAVA DURUMU
-5°C / 7°C
Parçalı Bulutlu
ANKET
Evet
  HOŞ GELDİN YA ŞEHRİ RAMAZAN16-07-2013

  Ramazan Ayının başlaması ile Belediye ekiplerimiz İftar çadırının kurulumu tamamlayarak ramazan ayı boyunca yapılacak iftarla  hazır hale getirdi.
   Kadışehri Belediyesi tarafından geleneksel hale gelen İftar Çadırı Bu yılda Şehit Adem Canpolat İlkokulunun Bahçesinde bulunan alana kurularak on bir ayın sultanı  Ramazan Ayının ilk gününden itibaren iftar vermeye başlamıştır.
  Daha Çok büyük şehirlerde görülen iftar çadırı geleneğine katılan belediyemizin iftar çadırı yoğun ilgi görüyor.Belediye ve Esnafımızın işbirliği  ile  faaliyet gösteren İftar Çadırımızda İhtiyaç sahipleri oruç açmanın  hazzını yaşıyor.
  İftara yetişemeyenler, yolcular,misafirler ve her kesimden vatandaşımız iftarını çadırımızda açıyor.Bu yıl da yaklaşık 70 Kişilik kapasitesi ile tüm vatandaşlarımızın Ramazan Ayı Boyunca Hizmetinde olacaktır.
  TÜM HEMŞEHRİLERİMİZİN RAMAZAN AYI MÜBAREK OLSUN
  DERE ISLAHI16-07-2013

  DereIslahı: Belediyemiz ve DSİ Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yapılarakimam özü deresinde yaklaşık 2500metrelik alan ıslah edilmiştir. Ayrıca 1000metrelik kanal yapımı tamamlanmıştır.

  ŞEHİRLER ARASI TERMİNALİMİZDEN GÖRÜNTÜLER20-05-2013

  İlçemiz şehirler arası otobüs terminali yoğunluğuyla göz kamaştırmaktadır.Yozgat-Ankara-İstanbul-Bursa seferleri ile şehirler arası yolcu taşımacılığında hizmet veren KAŞTİ (Kadışehri Şehirler Arası Terminal İşletmesi) Kadışehri`ndeki ulaşım sorununu tamamen çözülmüş durumdadır.Ayrıca ilçeler arası Zile-Çekerek-Sorgun arası yolcu taşımacılığı da yapılarak ilçemizde ulaşım sıkıntısı kalmamıştır.

  DUYURULAR
  PİYASALAR
  İMKB
  99835 TL
  ALTIN
  239,938 TL
  DOLAR
  5,7445 TL
  EURO
  6,4830 TL
  İSTATİSTİKLER
  Aktif Kullanıcı10 Kişi
  Bugün Gelen165 Kişi
  Toplam Hit785454 Kişi