HAVA DURUMU
11°C / 22°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
ANKET
Evet
  MERKEZ CAMİ İNŞAATIMIZ23-10-2012

  İlçemizde yapımı devam eden adeta bir külliyeyi andıran,içerisinde iş yerleri,toplantı salonu vb gibi bir çok salonları olan Merkez Cami inşaatı aralıksız olarak devam etmektedir.Camimizin orta büyük kubbesinin yapımı devam etmekte olup aynı zamanda da camimizin minaresinin yapımına da başlanmıştır.Çok kısa bir süre sonra caminin kaba inşaatı bitirilerek ince işçiliğine başlanacaktır.Ayrıca belediyemizce cami çevresinde çevre düzenleme çalışmaları da başlamış olup ilçemizin görünümünü değiştirecek bir güzelliğe sahip olacaktır.

  İLÇEMİZDE YAPILAN ALT YAPI ÇALIŞMALARI23-10-2012


  Belediyemiz Fen İşleri ekiplerince parke yol çalışmaları aralıksız olarak devam etmektedir.Bu parke çalışmalarıyla yollar daha düzgün hale getirilmiş ve cadde ve sokakların parke taşı uygulaması yaparak halkımızın daha rahat ve ferah ortamda hareket etmesini sağlamak amaçlanmıştır.Ayrıca ilçemiz Gümüşdiğin Mahallemizin su ve kanalizasyon  alt yapı çalışmaları aralıksız olarak devam etmektedir.Alt yapı çalışmaları tamamlandıktan sonra mahallemizde gerekli çevre düzenlemeleri de yapılarak halkımızın hizmetine sunulacaktır.Belediye Başkanımız Davut KARADAVUT çalışmaları yerinde inceleyerek Kadışehri Belediyesi olarak ilçemizin daha da güzelleşmesi ve gelişmesi için hizmetlerimize devam edeceğiz dedi.

  İLÇEMİZE AÇILAN MESLEK YÜKSEK OKULU 2012-2013 EĞİTİM VE ÖĞRETİME AÇILMIŞTIR15-10-2012

  İlçemizden bir müjdeli haber daha…

  Belediye Başkanımızın yapmış olduğu yoğun çalışmalar neticesinde Akdağmadeni Meslek Yüksek Okulu’na bağlı Kadışehri Bahçe Tarımı Bölümü 2012 – 2013 eğitim ve öğretim yılına başlamış bulunmaktadır. Okul açılışına Belediye Başkanımız Davut KARADAVUT ve İlçe Kaymakamımız Lütfullah ÜN katılmıştır. Okul açılışı sırasında Belediye Başkanımız:”İlçemize böylesine güzel bir hizmetin kazandırılmasından dolayı büyük mutluluk içerisindeyiz.Hizmetlerin devamı için Kadışehri Belediyesi olarak HALK’A HİZMET HAKK’A HİZMET anlayışını sürdürmekteyiz. Okulumuzun ilçemize ve çevre köylerimize hayırlı ve uğurlu olmasını diler,okulumuzda görev yapan hocalarımıza ve öğrencilerimize başarılar dilerim.”dedi.

  PİYASALAR
  İMKB
  102410 TL
  ALTIN
  186,954 TL
  DOLAR
  4,4877 TL
  EURO
  5,2816 TL
  İSTATİSTİKLER
  Aktif Kullanıcı22 Kişi
  Bugün Gelen53 Kişi
  Toplam Hit682550 Kişi