HAVA DURUMU
15°C / 26°C
Parçalı Bulutlu
ANKET
Evet
  MİLLETVEKİLİMİZDEN İLÇEMİZE BAYRAM ZİYARETİ13-09-2016

    Ak Parti Yozgat Milletvekilimiz Sn. Abdulkadir AKGÜL İlçemize Bayram ziyaretinde bulundu.
    Kurban Bayramı vesilesiyle İlçemizi ziyaret eden Milletvekilimiz Sn. Abdulkadir AKGÜL Şehr-i Kadın Konağında Vatandaşlarımızla bayramlaştı.
    Törene, Ak Parti Yozgat Milletvekilimiz Abdulkadir AKGÜL, Ak Parti Yozgat İl Başkanımız Harun LEKESİZ, Belediye Başkanımız Davut KARADAVUT, Ak Parti İlçe Başkanımız Şabettin AKSOY, Ak Parti İl Genel Meclis Üyelerimiz ve Vatandaşlarımız katıldı.  
  İLÇEMİZDE BAYRAMLAŞMA TÖRENİ12-09-2016

       İlçemiz de Kurban Bayramı bayramlaşma Töreni düzenlendi.
    İlçemiz de Bayramlaşma Töreni Kaymakamlığımız ve Belediye Başkanlığımız tarafından Şehr-i Kadın Konağında gerçekleştirildi.
    Törene Kaymakamımız Arif GÜL, Belediye Başkanımız Davut KARADAVUT, Emniyet Amirimiz Abdülkerim SAYLAN, Müftümüz Abdullah YALMAN, Ak Parti İlçe Başkanımız Şabettin AKSOY, Ak Parti İl Genel Meclis Üyelerimiz ve Vatandaşlarımız katıldı.
      Tören sonrasında İlçemizde Bayramda görev yapan Personeller ile Bayramlaşmak için Emniyet Amirliği, Jandarma Karakol Komutanlığı ve Devlet Hastanesi ziyaret edildi.


  BAŞKANIMIZDAN BAYRAM MESAJI12-09-2016

   Belediye Başkanımız Sn. Davut KARADAVUT Kurban Bayramı münasebetiyle yayınladığı mesajında; Kurban Bayramının başta tüm Kadışehirli hemşehrilerimiz olmak üzere Milletimize ve Tüm İslam alemine Barış, Kardeşlik ve Huzur getirmesini diledi. 
  Başkanımız;"Başta Kadışehirli hemşehrilerimiz olmak üzere Milletimizin ve Tüm İslam alemin Kurban Bayramını en kalbi duygularla kutladığını"söyledi.
  PİYASALAR
  İMKB
  108594 TL
  ALTIN
  144,399 TL
  DOLAR
  3,4942 TL
  EURO
  4,1102 TL
  İSTATİSTİKLER
  Aktif Kullanıcı62 Kişi
  Bugün Gelen104 Kişi
  Toplam Hit605582 Kişi