HAVA DURUMU
-3°C / 5°C
Çok Bulutlu
ANKET
Evet
  KADIŞEHRİ KİTAP FUARI AÇILDI27-12-2016

     İlçemiz Şehr-i Kadın Konağında 27-28 Aralık tarihlerinde açık kalacak Kitap Fuarının açılışı yapıldı.
        Öğrencilerimize ve Vatandaşlarımıza kapılarını açan Kitap Fuarı`nın açılışını İlçe Kaymakamımız Arif GÜL, Belediye Başkanımız Davut KARADAVUT, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İhsan KAZANÇ, İlçe Müftümüz Abdullah YALMAN, Ak Parti İl Genel Meclis Üyelerimiz yaptı.
  KAYMAKAM LÜTFULLAH ÜN'DEN BAŞKANIMIZA ZİYARET07-12-2016

    İlçemiz Eski dönem Kaymakamlarından Erzurum Tekman Kaymakamı Sn. Lütfullah ÜN Belediye Başkanımız Sn. Davut KARADAVUT`u makamında ziyaret etti.
  KADIŞEHRİ TARİHİ BİR GÜN YAŞIYOR22-11-2016

     Kadışehri Cumhuriyet Meydanında bulunan eski dükkanların yıkımına başlandı.
  Merkez Cami içindeki pasajın hizmete girmesi ile boşalan eski dükkanlar belediyemiz tarafından yıkılmaya başladı.Yıkım çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Davut KARADAVUT,"esnafımızın ve dükkan sahiplerimizin rızasıyla dayanışma içerisinde bu yıkımı gerçekleştirdiğimiz için mutluyuz"dedi.
        Yapımı tamamlanan Merkez Cami Pasajındaki yeni dükkanların hak sahiplerine teslim edilmeye başlamasının ardından, boşalan eski dükkanların yıkımına başlandı.Yıkım çalışmlarını yerinde takip eden Belediye Başkanımız Davut KARADAVUT"Bu, İlçemizin beklediği ve herkes tarafından dile getirilen bir hizmetti. Şu anda, İlçemiz açısından tarihi bir gün yaşıyoruz."dedi.
    Başkan KARADAVUT açıklamasını şöyle tamamladı;"İlçemiz Cumhuriyet Meydanındaki bu dükkanlar kötü bir görüntü oluşturuyordu, seçildiğimiz günden itibaren bu dükkanların yenilerinin yapılarak esnafımızı da mağdur etmeden meydandan kaldırılmasını söylüyorduk, çalışmalarımızı bu doğrultuda yapıp Merkez Cami altındaki pasajımızı hizmete açarak bu eski dükkanları yıkmaya başladık.Yıkım aşamasından sonra Cumhuriyet Meydanımızı genişleterek çevre düzenlemelerini biran önce yapıp İlçemizi daha modern bir görünüme kavuşturmuş olacağız.İlçemize ve esnafıma hayırlı olmasını dilerim."
  PİYASALAR
  İMKB
  93287 TL
  ALTIN
  212,634 TL
  DOLAR
  5,4738 TL
  EURO
  6,1921 TL
  İSTATİSTİKLER
  Aktif Kullanıcı6 Kişi
  Bugün Gelen56 Kişi
  Toplam Hit736899 Kişi