HAVA DURUMU
15°C / 29°C
Parçalı Bulutlu
ANKET
Evet
  İLÇEMİZDE 10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA TÖRENİ DÜZENLENDİ10-11-2016

     Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ebediyete intikalinin 78. yılında düzenlenen törenle anıldı.
      Atatürk Anıtına çelenk koyma ve saygı duruşuyla başlayan programa Kaymakamımız Sn. Arif GÜL, Belediye Başkanımız Sn. Davut KARADAVUT, İlçe İdare Amirleri, Öğretmenler ve Öğrenciler katıldı.
      Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda devam eden Anma Töreni İmam Hatip Öğretmenleri ve Öğrencilerinin hazırladığı Şiir, Şarkı ve Atatürk`ü anlatan oyunla son buldu.    
  İLÇEMİZDE 29 EKİM COŞKUSU29-10-2016

     İlçemizde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın 93. Yılı coşkuyla kutlandı.
   Belediye Konferans Salonumuzda gerçekleştirilen törene Kaymakamımız Sn. Arif GÜL, Belediye Başkanımız Sn. Davut KARADAVUT, İlçe İdare Amirleri, Öğretmenlerimiz, Öğrencilerimiz ve Vatandaşlarımız katıldı.
  YENİ İŞ MAKİNEMİZ İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN28-10-2016

      Belediyemiz araç filosuna bir yeni İş Makinesi daha ekledi.
    Sıfır alınan lastik tekerlekli yükleyici, kazıcı ve kırıcı aparatlı iş makinesi iş hacmimizi dahada kolaylaştıracak. Belediyemizin yoğun çalışmalarını hızlandırmak için alınması kararlaştırılan iş makinemiz belediyemize teslim edildi. 
      Belediye başkanımız Sn. Davut KARADAVUT yaptığı açıklamada; "Kadışehri Belediyesi olarak araç parkımıza yeni bir iş makinesi almayı kararlaştırmıştık. Bugünde bu aracımızı İlçemize getirterek teslim aldık. İnşallah bu aracımız kazasız belasız bir şekilde İlçemize hizmet edecektir. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren araç filomuzu son model makinelerle yeniliyor ve aynı zamanda güçlendiriyoruz."dedi.
  PİYASALAR
  İMKB
  91630 TL
  ALTIN
  189,750 TL
  DOLAR
  4,7897 TL
  EURO
  5,5819 TL
  İSTATİSTİKLER
  Aktif Kullanıcı30 Kişi
  Bugün Gelen61 Kişi
  Toplam Hit697082 Kişi