HAVA DURUMU
10°C / 23°C
Çok Bulutlu
ANKET
Evet
  YENİ İŞ MAKİNEMİZ İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN28-10-2016

      Belediyemiz araç filosuna bir yeni İş Makinesi daha ekledi.
    Sıfır alınan lastik tekerlekli yükleyici, kazıcı ve kırıcı aparatlı iş makinesi iş hacmimizi dahada kolaylaştıracak. Belediyemizin yoğun çalışmalarını hızlandırmak için alınması kararlaştırılan iş makinemiz belediyemize teslim edildi. 
      Belediye başkanımız Sn. Davut KARADAVUT yaptığı açıklamada; "Kadışehri Belediyesi olarak araç parkımıza yeni bir iş makinesi almayı kararlaştırmıştık. Bugünde bu aracımızı İlçemize getirterek teslim aldık. İnşallah bu aracımız kazasız belasız bir şekilde İlçemize hizmet edecektir. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren araç filomuzu son model makinelerle yeniliyor ve aynı zamanda güçlendiriyoruz."dedi.
  YENİ STADIMIZDA SONA YAKLAŞILDI24-10-2016

      Yeni Stadımızın taşınması ve daha modern hale getirilmesinde sona yaklaşıldı. 
  Gençlerimizin sportif faaliyetlerini yapabilecekleri yeni stadımızın tamamlanmasında sona gelindi. Daha verimli ve ulaşılabilir olması için Okullar Bölgesine taşıdığımız Stadımızı en kısa sürede Gençlerimizle buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz.
      Stadımızın İlçemize ve Genlerimize hayırlı olmasını dileriz.
  VALİMİZDEN İLÇEMİZE ZİYARET03-10-2016

     Yozgat Valisi Sn. Kemal YURTNAÇ İlçemizi ziyaret etti.
  Vali Kemal YURTNAÇ, Kadışehri İlçe ve Köyler Yatırım İzleme ve Değerlendirme Toplantısı için İlçemize ziyarette bulundu.
  İlçe ve Köylerde yaşanılan sıkıntıları ve bunlara ilişkin çözümleri konuşmak kamu kaynaklarını daha hızlı ve etkin kullanmak, bürokratik engelleri kaldırmaya yönelik planlanan değerlendirme toplantısı yapıldı.
  Belediye Konferans Salonunda yapılan toplantıya; Vali Kemal YURTNAÇ, Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih KARACABEY, İlçe Kaymakamı Arif GÜL, Belediye Başkanımız Davut KARADAVUT, Halıköy Belediye Başkanı Zeki ŞİMŞEK, Siyasi Parti İlçe Başkanları,İl Genel Meclis Üyeleri, İl ve İlçe Mülki ve İdari Amirleri ve Muhtarlar katıldı.

  PİYASALAR
  İMKB
  103200 TL
  ALTIN
  197,070 TL
  DOLAR
  4,7083 TL
  EURO
  5,4926 TL
  İSTATİSTİKLER
  Aktif Kullanıcı35 Kişi
  Bugün Gelen109 Kişi
  Toplam Hit684940 Kişi