HAVA DURUMU
-4°C / 6°C
Parçalı Bulutlu
ANKET
Evet
  İLÇEMİZDE GÖREVE BAŞLAYAN ÖĞRETMENLERİMİZE KAHVALTI İKRAMI15-03-2012

  İlçe belediyemiz tarafından ilçemize yeni göreve başlayan öğretmenlerimiz için 75.yıl Aile Parkında sabah kahvaltısı ikram edilmiştir.Kadışehri Belediye’si olarak ilçemizde göreve başlayan tüm öğretmenlerimize görevlerinin hayırlı ve uğurlu olmasını dileriz..

  KADIŞEHRİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI

  İLÇEMİZ MEYDAN CAMİ'NDE MEVLİD KANDİLİ PROGRAMI YAPILDI15-03-2012

  Peygamber Efendimiz(SAV)in doğum gecesi olan Mevlid Kandili ilçemiz Meydan Cami`nde güzel bir programla idrak edildi.Programa ilçemizden genç,yaşlı, çocuklar olmak üzeri bir çok kişi katıldı.Bu kutlu gecede Kuran-ı Kerim,Salavatı Şerife,Mevlit ve dualar okunmasının ardından,yatsı namazının kılınmasıyla program sona erdi.
  Belediye Başkanımızın Mevlid Kandil Mesajı02-02-2012

  Kadışehri Belediye Başkanı Davut Karadavut`un Mevlid Kandili Kutlama Mesajı...

           "Bütün insanlık alemine bir kurtuluş müjdecisi olarak gönderilen ve insanlığın ufkunu aydınlatan Peygamberimizin bu mübarek günde dünyaya teşriflerini kutlarken, O`nun güzel ahlakını evrensel değerleri tanımaya ve tanıtmaya daha çok ihtiyaç duyuyoruz. Bu anlamlı günün, Peygamberimizin tüm insanlığa verdiği mesajların daha iyi algılanmasına vesile olmasını temenni ederim. Ayrıca hemşerilerimin ve Türk-İslam aleminin Mübarek Mevlid Kandilini tebrik eder,yüce Allah’tan,ülkemiz,İslam alemi ve insanlık içinmutlu,huzurlu,hoşgörülü ve barışın hakim olduğu günler nasip etmesini diliyorum.”

                                   Davut Karadavut

                          Kadışehri Belediye Başkanı

  PİYASALAR
  İMKB
  93616 TL
  ALTIN
  208,990 TL
  DOLAR
  5,3413 TL
  EURO
  6,0898 TL
  İSTATİSTİKLER
  Aktif Kullanıcı9 Kişi
  Bugün Gelen77 Kişi
  Toplam Hit737523 Kişi