HAVA DURUMU
-5°C / 7°C
Parçalı Bulutlu
ANKET
Evet
  İLÇEMİZ MEYDAN CAMİ'NDE MEVLİD KANDİLİ PROGRAMI YAPILDI15-03-2012

  Peygamber Efendimiz(SAV)in doğum gecesi olan Mevlid Kandili ilçemiz Meydan Cami`nde güzel bir programla idrak edildi.Programa ilçemizden genç,yaşlı, çocuklar olmak üzeri bir çok kişi katıldı.Bu kutlu gecede Kuran-ı Kerim,Salavatı Şerife,Mevlit ve dualar okunmasının ardından,yatsı namazının kılınmasıyla program sona erdi.
  Belediye Başkanımızın Mevlid Kandil Mesajı02-02-2012

  Kadışehri Belediye Başkanı Davut Karadavut`un Mevlid Kandili Kutlama Mesajı...

           "Bütün insanlık alemine bir kurtuluş müjdecisi olarak gönderilen ve insanlığın ufkunu aydınlatan Peygamberimizin bu mübarek günde dünyaya teşriflerini kutlarken, O`nun güzel ahlakını evrensel değerleri tanımaya ve tanıtmaya daha çok ihtiyaç duyuyoruz. Bu anlamlı günün, Peygamberimizin tüm insanlığa verdiği mesajların daha iyi algılanmasına vesile olmasını temenni ederim. Ayrıca hemşerilerimin ve Türk-İslam aleminin Mübarek Mevlid Kandilini tebrik eder,yüce Allah’tan,ülkemiz,İslam alemi ve insanlık içinmutlu,huzurlu,hoşgörülü ve barışın hakim olduğu günler nasip etmesini diliyorum.”

                                   Davut Karadavut

                          Kadışehri Belediye Başkanı

  İLÇEMİZE YILIN İLK KAR YAĞIŞI...16-01-2012


  Ocak ayına girilmesinin ardından,İlçe merkezine ve köylerine kış mevsiminin ilk karı yağdı.Kısa sürede ilçeyi bembeyaz bir örtüye bürüyen kar yağışı aralıklı olarak devam etmektedir.
  DUYURULAR
  PİYASALAR
  İMKB
  99835 TL
  ALTIN
  239,938 TL
  DOLAR
  5,7445 TL
  EURO
  6,4830 TL
  İSTATİSTİKLER
  Aktif Kullanıcı11 Kişi
  Bugün Gelen139 Kişi
  Toplam Hit785428 Kişi