HAVA DURUMU
-4°C / 6°C
Parçalı Bulutlu
ANKET
Evet
  YENİ STADIMIZDA SONA YAKLAŞILDI24-10-2016

      Yeni Stadımızın taşınması ve daha modern hale getirilmesinde sona yaklaşıldı. 
  Gençlerimizin sportif faaliyetlerini yapabilecekleri yeni stadımızın tamamlanmasında sona gelindi. Daha verimli ve ulaşılabilir olması için Okullar Bölgesine taşıdığımız Stadımızı en kısa sürede Gençlerimizle buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz.
      Stadımızın İlçemize ve Genlerimize hayırlı olmasını dileriz.
  VALİMİZDEN İLÇEMİZE ZİYARET03-10-2016

     Yozgat Valisi Sn. Kemal YURTNAÇ İlçemizi ziyaret etti.
  Vali Kemal YURTNAÇ, Kadışehri İlçe ve Köyler Yatırım İzleme ve Değerlendirme Toplantısı için İlçemize ziyarette bulundu.
  İlçe ve Köylerde yaşanılan sıkıntıları ve bunlara ilişkin çözümleri konuşmak kamu kaynaklarını daha hızlı ve etkin kullanmak, bürokratik engelleri kaldırmaya yönelik planlanan değerlendirme toplantısı yapıldı.
  Belediye Konferans Salonunda yapılan toplantıya; Vali Kemal YURTNAÇ, Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih KARACABEY, İlçe Kaymakamı Arif GÜL, Belediye Başkanımız Davut KARADAVUT, Halıköy Belediye Başkanı Zeki ŞİMŞEK, Siyasi Parti İlçe Başkanları,İl Genel Meclis Üyeleri, İl ve İlçe Mülki ve İdari Amirleri ve Muhtarlar katıldı.

  İLÇEMİZDE GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI19-09-2016

     Gaziler günü münasebetiyle İlçemizde Belediye Başkanımız Sn. Davut KARADAVUT`un katılımıyla Gazilerimizi anma programı düzenlendi.
  PİYASALAR
  İMKB
  93616 TL
  ALTIN
  208,990 TL
  DOLAR
  5,3413 TL
  EURO
  6,0898 TL
  İSTATİSTİKLER
  Aktif Kullanıcı11 Kişi
  Bugün Gelen85 Kişi
  Toplam Hit737531 Kişi