HAVA DURUMU
-5°C / 7°C
Parçalı Bulutlu
ANKET
Evet
  KAYMAKAM LÜTFULLAH ÜN'DEN BAŞKANIMIZA ZİYARET07-12-2016

    İlçemiz Eski dönem Kaymakamlarından Erzurum Tekman Kaymakamı Sn. Lütfullah ÜN Belediye Başkanımız Sn. Davut KARADAVUT`u makamında ziyaret etti.
  KADIŞEHRİ TARİHİ BİR GÜN YAŞIYOR22-11-2016

     Kadışehri Cumhuriyet Meydanında bulunan eski dükkanların yıkımına başlandı.
  Merkez Cami içindeki pasajın hizmete girmesi ile boşalan eski dükkanlar belediyemiz tarafından yıkılmaya başladı.Yıkım çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Davut KARADAVUT,"esnafımızın ve dükkan sahiplerimizin rızasıyla dayanışma içerisinde bu yıkımı gerçekleştirdiğimiz için mutluyuz"dedi.
        Yapımı tamamlanan Merkez Cami Pasajındaki yeni dükkanların hak sahiplerine teslim edilmeye başlamasının ardından, boşalan eski dükkanların yıkımına başlandı.Yıkım çalışmlarını yerinde takip eden Belediye Başkanımız Davut KARADAVUT"Bu, İlçemizin beklediği ve herkes tarafından dile getirilen bir hizmetti. Şu anda, İlçemiz açısından tarihi bir gün yaşıyoruz."dedi.
    Başkan KARADAVUT açıklamasını şöyle tamamladı;"İlçemiz Cumhuriyet Meydanındaki bu dükkanlar kötü bir görüntü oluşturuyordu, seçildiğimiz günden itibaren bu dükkanların yenilerinin yapılarak esnafımızı da mağdur etmeden meydandan kaldırılmasını söylüyorduk, çalışmalarımızı bu doğrultuda yapıp Merkez Cami altındaki pasajımızı hizmete açarak bu eski dükkanları yıkmaya başladık.Yıkım aşamasından sonra Cumhuriyet Meydanımızı genişleterek çevre düzenlemelerini biran önce yapıp İlçemizi daha modern bir görünüme kavuşturmuş olacağız.İlçemize ve esnafıma hayırlı olmasını dilerim."
  İLÇEMİZDE 10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA TÖRENİ DÜZENLENDİ10-11-2016

     Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ebediyete intikalinin 78. yılında düzenlenen törenle anıldı.
      Atatürk Anıtına çelenk koyma ve saygı duruşuyla başlayan programa Kaymakamımız Sn. Arif GÜL, Belediye Başkanımız Sn. Davut KARADAVUT, İlçe İdare Amirleri, Öğretmenler ve Öğrenciler katıldı.
      Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda devam eden Anma Töreni İmam Hatip Öğretmenleri ve Öğrencilerinin hazırladığı Şiir, Şarkı ve Atatürk`ü anlatan oyunla son buldu.    
  DUYURULAR
  PİYASALAR
  İMKB
  99835 TL
  ALTIN
  239,938 TL
  DOLAR
  5,7445 TL
  EURO
  6,4830 TL
  İSTATİSTİKLER
  Aktif Kullanıcı11 Kişi
  Bugün Gelen122 Kişi
  Toplam Hit785411 Kişi